Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Feza Bina Yönetimi olarak memnuniyet sağladığımız 50 bini aşkın paydaşımızın; satılık, kiralık, emlak, gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlığı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bize olan güvenlerinden cesaret alarak emlakçı ve gayrimenkul danışmanı olarak hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor, doğru bilgi sağlıyor ve güvenilir bir biçimde satılık, kiralık, emlak, gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlığı, emlakçı ve gayrimenkul danışmanı hizmetlerini sunuyoruz.

Başarılı bir emlakçıolmak amacıyla yıllardır emlak piyasasını yakından takip ediyor, güncel trend ve fiyatları bilerek müşterilerimize en iyi fırsatları sunuyoruz. Satılık ve kiralık gayrimenkuller hakkında bilgi sahibiyiz. Her müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.

Satılık, kiralık, emlak, gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlığı, emlakçı ve gayrimenkul danışmanı hizmetlerini müşterilerimize dürüst, şeffaf ve adaletli biçimde sunarken satış ve kiralama işlemlerinin yasal prosedürlerini takip ediyoruz.

Müşterilerimize yeni;satılık, kiralık, sahibinden satılık daire, sahibinden satılık ev, satılık ev, sahibinden satılık arsa, sahibinden ev, satılık arsa, satılık dükkan, satılık yazlık , sahibinden satılık villa, kiralık, sahibinden kiralık daire, kiralık ev, sahibinden kiralık ev, kiralık evler, sahibinden kiralık, eşyalı kiralık daire, sahibinden kiralık daireler, sahibinden satılık müstakil ev, gayrimenkul emlak konut, emlak konut projelerihakkında düzenli olarak bilgi veriyoruz.

Tapu sicil işlemleri, tapu devir ve tescil işlemleri, ipotek işlemleri ve tapu kaydıyla ilgili işlemlerinizi yönlendiriyor, tapukayıtlarını doğru okuyup Tapu Kanunu'nagöre satış işlemlerinde güvenliği ve doğruluğu sağlıyoruz.

Kiralık mülklerle ilgili kiralama sözleşmelerinin hazırlanması, kira bedellerinin belirlenmesi ve kira sürelerinin yönetimi gibi konularda yasal gereklilikleri uygulayıp haklarınızı koruyan uygun kira sözleşmesi hazırlıyoruz.

Yılların tecrübesi ve deneyimli ekibimizleemlak projeleriyle ilgili güncel imar kanunlarına ve yönetmeliklere hakim olduğumuz için müşterilerimize emlak yatırımları hakkında doğru ve güvenilir bilgi veriyoruz.

Tüketici Koruma Yasası’na uygun biçimde dürüst ve adil hizmet veriyor, güveninizi sarsmayacak şekilde etik standartlara göre çalışıyoruz.

Gerekli pazarlama stratejileri kullanarak satılık, kiralık, sahibinden satılık daire, sahibinden satılık ev, satılık ev, sahibinden satılık arsa, sahibinden ev, satılık arsa, satılık dükkan, satılık yazlık , sahibinden satılık villa, kiralık, sahibinden kiralık daire, kiralık ev, sahibinden kiralık ev, kiralık evler, sahibinden kiralık, eşyalı kiralık daire, sahibinden kiralık daireler, sahibinden satılık müstakil ev, gayrimenkul emlak konut, emlak konut projeleri için doğru ve net ilanlar yayınlıyor, sizler için potansiyel alıcı veya kiracıları çekiyoruz.

Alıcı ve satıcıları vergi ve maliyetler konusunda bilgilendiriyor emlak işlemlerinizin finansal yönünü yöneterek doğru bilgi sağlıyor vergi ve maliyetlerle ilgili yasalarauyumlu, doğru yönlendiriyoruz.

Alıcılar ve satıcılar arasında sözleşmelerin düzenliyor, görüşmeler aşamasındasözleşme yazma becerilerimiz, uzlaşma yeteneğimiz ve hukuki süreçbilgimizle aktif bir rol alıyoruz. Tüm işlemleri takip ederek emlak ve gayrimenkulün doğru şekilde tescillendiğini kontrol ediyoruz.

Güçlü, profesyonel ağımız sayesindediğer emlakçılar, avukatlar, bankacılar ve diğer sektör profesyonelleriyle hizmet hız ve kalitemiziartırıyoruz.

Sürekli değişen, gelişen, yenilenen ve güncellenen emlak sektörü içinde ekibimizi aralıksız eğitiyor, kanunlardaki değişiklikleri takip ederek kendimizi de güncelliyoruz.

Mesleki etik kurallara uygun biçimdesahtekarlık, yanıltıcı reklamcılık veya başkalarının haklarını ihlal eden hiçbir kişi, kurum ve kuruluşla çalışmıyor,müşterilerimizin bilgilerini ve gizliliklerini kanunların istediği şekilde koruyoruz.

Gayrimenkul değerleme uzmanı ekibimizlepiyasa araştırması yaparak, benzer gayrimenkulleri analiz ederek ve doğru bir fiyatlandırma stratejisi belirleyerekemlak ve gayrimenkulü doğru bir şekilde değerlendiriyor, satış veya kiralama işlemlerinde müşterilerimizin haksız ayrımcılığa uğramaması adil ve eşit davranıyoruz.

Emlak ve gayrimenkul işlemlerini düzgün bir şekilde kaydediyor ve belgelendiriyoruz. Herhangi bir ihtilafta veya hukuki süreçte kanıt sağlıyor, mali durum analizleri için de güvenilir kaynak hazırlıyoruz.

Bölgemizdeki yerel yönetmelikleri, yapı izinlerini ve diğer tüm gereklilikleri bildiğimiz için imar planlarındaki değişiklikler veya yapı düzenlemeleri gibi faktörler hakkında müşterilerimize doğru bilgi sunuyoruz.

Faaliyetlerimizi yasalara, etik kurallara ve müşteri memnuniyetine uygun olarak yürütüyor devamlı öğrenme süreci ve bilgi güncellemesiyle müşteri odaklı hizmet sunuyoruz

Hem alıcıları hem de satıcıları temsil ettiğimizin bilinciylesatılık veya kiralık olan gayrimenkulleri araştırıyor ve inceliyoruz. Müşterilerin çıkarlarını koruyor, doğru bilgileri sağlıyor ve işlem sürecinde rehberlik ediyoruz.

Piyasa trendlerini takip ederek ve gayrimenkul pazarının analizini yapıyor,fiyat değişikliklerini takip ederek gayrimenkulün satış veya kiralama potansiyelini belirliyoruz. Böylece ilgili tarafı da bilgilendiriyoruz.

Emlak ve gayrimenkulün sahiplik belgelerini ve diğer ilgili belgeleri inceleyerekemlakın resmi kayıtlarda doğru olduğunu, ipotek, vergi gibi yasal sorumluluklarını kontrol ediyoruz.

Her müşteri farklıdır, beklentileri ve öncelikleri değişkendir. Onları dinliyor, sorularını ve kaygılarınıcevaplıyor ve hayallerindeki gayrimenkule kavuşturuyoruz.

Profesyonel fotoğraflar, sanal turlar, sosyal medya kampanyaları gibi yöntemlerle satılık, kiralık, sahibinden satılık daire, sahibinden satılık ev, satılık ev, sahibinden satılık arsa, sahibinden ev, satılık arsa, satılık dükkan, satılık yazlık, sahibinden satılık villa, kiralık, sahibinden kiralık daire, kiralık daire, kiralık ev, sahibinden kiralık ev, kiralık evler, sahibinden kiralık, eşyalı kiralık daire, sahibinden kiralık daireler, emlak, emlakçı, emlak ofisi, sahibinden emlak, sahibinden satılık müstakil ev, gayrimenkul, emlak konut, emlak konut projeleri ve gayrimenkullerin cazibesini artırıyoruz.

Dijital dünyanın sunduğu imkanları donanımımıza katarak, teknolojiyi etkin kullanarak müşterilerimize benzersiz deneyimler sunuyoruz.

Profesyonelce hazırlanmış sanal turlarlaemlak veya gayrimenkulü yakından incelemelerine imkan sağlayıp 360 derece panoramik görüntüler, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve drone çekimleri kullanarak her köşesini, manzarasını ve atmosferini canlı bir şekilde gösteriyoruz.

Açık ve dürüst biçimde her zaman gerçekçi bilgiler veriyor, beklentileri doğru yönlendiriyor asla yerine getiremeyeceğiniz sözler vermiyoruz.

Profesyonel ve sorun çözücü,hukuk ve mevzuat, gayrimenkul piyasası bilgisi, iletişim, pazarlama, müzakere, satış ve problem çözme becerilerimizle dürüst ve güvenilir,yeniliklere açık,başarılı, gayretli ve özverili çalışıyoruz.

BİR SORUNUZ VAR MI?
Aklınıza takılan her türlü sorunuz için hemen arayın !
444 5 187
Teklif Al
Teklif Al
Teklif Al